Pozíció:ügyvédjelölt

    Lajer Ügyvédi Iroda (www.lajer.net) munkatársat keres Ügyvédjelölt munkakörbe

  • Feladatok:

    • okiratok szerkesztése, beadványok előkészítése,
    • peres és peren kívüli eljárások figyelemmel kísérése, peres és peren kívüli képviselet,
    • kapcsolattartás ügyfelekkel (idegen nyelven is) írásban és telefonon,
    • jogi kutatás,
    • nyilvántartások vezetése és adminisztratív feladatok.

  • Elvárások:

    • tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban,
    • megbízhatóság,
    • pontosság, önállóság, precizitás és igényesség,
    • nyitottság és fejlődőképesség,
    • kiváló kommunikációs készség,
    • lojalitás, elkötelezettség az ügyvédi szakma iránt,
    • jó szervező- és lényeglátó képesség,
    • teherbírás,
    • polgári jogi és pénzügyi jogi érdeklődés.

  • Előnyt jelent:

    • külföldi tanulmányok,
    • gyakorlati munkatapasztalat.

  • Amit kínálunk:

    • kellemes munkakörnyezet, versenyképes juttatások, önálló munkavégzés, szakmai fejlődés lehetősége.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Lajer Ügyvédi Iroda

  • Cím:

    1054 Budapest, Széchenyi rakpart 8.

  • Telefon:

    +3613543640

  • Fax:

    +3613543649

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    A motivációs levelet és a magyar és egy idegen nyelvű (német vagy angol) önéletrajzot a következő email címre várjuk: allas@lajer.net

  • Határidő

    2017-01-25