Pozíció:Gyakornok

    Követeléskezelésre és polgári jogi területre szakosodott budapesti ügyvédi iroda pályázatot hirdet gyakornok pozíció betöltésére olyan, elsősorban II. - III. évfolyamos, fővárosban tanuló nappali tagozatos joghallgatók részére, akik az egyetem elméleti jogi képzésének kiegészítése céljából gyakorlati tapasztalatszerzési lehetőséget keresnek és érdeklődnek a polgári és pénzügyi jog iránt.

  • Feladatok:

    • mindennapi jogi munka segítése
    • levelezés előkészítése és bonyolítása
    • nyilvántartások vezetése
    • levelek, beadványok, feljegyzések tervezeteinek szerkesztése
    • iratok digitalizálása

  • Elvárások:

    • megbízhatóság és szorgalom
    • precizitás, pontosságra törekvés
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word és Excel)
    • csapatmunkában való részvételre való alkalmasság

  • Előnyt jelent:

    • magas szintű polgári jogi ismeretek
    • korábbi, hasonló területen szerzett munkatapasztalat
    • szakmai fejlődés iránti igény
    • terhelhetőség
    • angol és/vagy német nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    • budai, belvárosi, multinacionális munkakörnyezet
    • fiatal, lendületes csapat
    • bírósági tárgyalások látogatásának lehetősége

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapet II. kerület

  • Munkaidő:

    részmunkaidő

  • Fizetés:

    versenyképes gyakornoki javadalmazás

  • Jelentkezés módja

    A pályázók fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az iroda@magyarugyvediiroda.hu címre várjuk.

  • Határidő

    2017-01-25