Pozíció:jogász

    A Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) hazánk egyik legnagyobb közhasznú civil szervezete, mely a mozgássérültek érdekeinek képviseletével és védelmével foglalkozik.

  • Feladatok:

    • A mozgáskorlátozott embereket érintő ellátásokkal, szolgáltatásokkal kapcsolatosan beérkező kérdések, panaszok kezelése, információnyújtás tanácsadás
    • Együttműködés a fogyatékosságügyi rendszerek törvényi hátterének kidolgozásában
    • Figyelemmel kíséri a mozgáskorlátozott embereket érintő szakpolitikák változásait
    • Kapcsolattartás a tagegyesületekkel

  • Elvárások:

    • Jogi végzettség
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • Együttműködési készség, pontosság, megbízhatóság
    • Önálló munkavégzés
    • Büntetlen előélet

  • Előnyt jelent:

    • Tapasztalat fogyatékosságügy területén

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2017-01-26