Pozíció:ügyvédjelölt

    Dinamikusan fejlődő, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, kiemelten polgári jogi és gazdasági jogi területtel foglalkozó ügyvédi irodánk keres legalább egy éves tapasztalattal és élő angol nyelvtudással rendelkező ügyvédjelöltet.

  • Feladatok:

    • szerződések szerkesztése, véleményezése magyar és angol nyelven;
    • hatósági, bírósági eljárásokban való képviselet, beadványok szerkesztése;
    • jogi állásfoglalások készítése magyar és angol nyelven;
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel;
    • kapcsolattartás a külföldi partnerirodákkal és ügyfelekkel angol nyelven;
    • gyakornokok munkájának koordinálása

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség;
    • legalább egy éves szakmai tapasztalat;
    • megbízható angol nyelvtudás;
    • szakmai igényesség, alaposság, precizitás;
    • önálló munkavégzés;
    • jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség

  • Előnyt jelent:

    • nagyvállalati környezetben szerzett munkajogi tapasztalat;
    • további idegen nyelv ismerete

  • Amit kínálunk:

    • igényes munkakörnyezet;
    • dinamikus csapat;
    • változatos, kreativitást igénylő munka;
    • intenzív szakmai fejlődési lehetőség;
    • hosszú távú együttműködés lehetősége

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Koczkás János Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Truszek Tímea

  • Cím:

    1034 Budapest, Bécsi út 165. II. emelet

  • Telefon:

    +36 1 920 03 50

  • Fax:

    +36 1 920 03 59

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    E-mail útján fényképes, szakmai önéletrajz (angol és magyar nyelvű) megküldésével az office@koczkas.eu e-mail címre.

  • Határidő

    2017-03-29