Pozíció:ügyvédjelölt

    Gazdasági jog területén tevékenykedő ügyvédi iroda az alábbi szakterületekre ügyvédjelölt munkatársat keres: versenyjog, adatvédelem, IT, IP, közbeszerzési jog.

  • Feladatok:

    • Szerződések és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése
    • Közreműködés bírósági peres és nemperes eljárásokban, beadványok szerkesztése
    • Elektronikus cég- és változásbejegyzések elkészítése
    • Jogi kutatómunka és állásfoglalások elkészítése
    • Kapcsolattartás ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
    • Elhivatottság, motiváltság
    • Magas szintű kommunikációs készség szóban és írásban
    • Magabiztos fellépés
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Kiváló problémamegoldó képesség
    • Rugalmas, nyitott személyiség
    • Office programok, elektronikus jogtárak és egyéb irodai szoftverek magabiztos használata

  • Előnyt jelent:

    • Magas szintű német nyelvtudás
    • Ügyvédi irodában szerzett legalább egy éves szakmai tapasztalat
    • Terhelhetőség

  • Amit kínálunk:

    • Folyamatos fejlődési lehetőségek
    • Inspiratív, fiatalos munkakörnyezet
    • Szakmai fejlődési lehetőség számos jogterületen
    • Versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, I. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    KLART Legal Ügyvédi Társulás, Szabó Dudás Hargita Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Szabó Levente Antal , Vass Anita

  • Cím:

    1011 Budapest, Corvin tér 10.

  • Telefon:

    +36 1 796 36 00

  • Fax:

    +36 1 796 36 36

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    E-mailben várjuk jelentkezését, fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2017-03-29