Pozíció:Jogi előadó / Jogtanácsos

    A VIDEOTON a legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari nagyvállalat: 11 telephelyen több, mint 10.000 munkavállalóval az első 3 elektronikai szerződéses gyártó közt szerepel Európában. A vállalat gyártási szolgáltatásai az alkatrészgyártástól, a végszerelésen át, a legyártott termékek szállításáig és disztribúciójáig terjednek. Az új termékek tervezésében kompetens mérnöki csapata támogatni tudja partnereit széleskörű tervezési és mérnöki szolgáltatásokon keresztül, ide értve az új termékek teljes körű gyártásba vitelét is. Stabil pénzügyi és piaci hátterének köszönhetően a Figyelő TOP200 zsűrije a Megbízhatóság Díját a VIDEOTON-nak ítélte.
    További információ:
    www.videoton.hu
    www.facebook.com/videotongroup

  • Feladatok:

    • A vállalatcsoporthoz tartozó társaságok ügyeinek intézése és képviselete a gazdasági jog széles spektrumán
    • Szerződések és egyéb dokumentumok készítése, jogi véleményezése és tárgyalása magyar, angol és esetlegesen német/francia nyelven
    • A cégcsoport kül- és belföldi partnereivel folytatott üzleti tárgyalásokon való részvétel
    • Gyártási és egyéb projektekkel kapcsolatos hatósági engedélyek beszerzésében való részvétel
    • Munkajogi ügyek kezelése
    • Napi szintű együttműködés a vállalatcsoport központi- és leányvállalati menedzsmentjével
    • Cégügyek, nem peres és peres eljárásokban való képviselet
    • Követelésbehajtás

  • Elvárások:

    • Jogi egyetemi végzettség
    • Legalább 2 év gyakorlat a fenti területeken a diploma megszerzését követően
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • (Szakmai) elkötelezettség
    • Más idegen nyelv ismerete előnyt jelent (német vagy francia)

  • Amit kínálunk:

    • Hosszú távú karrierlehetőség munkaszerződéssel
    • Versenyképes bérezés
    • Kihívást jelentő feladatok
    • Rendszeres szakmai továbbképzési lehetőségek
    • Kellemes munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Székesfehérvár

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Videoton Holding Zrt.

  • Jelentkezés módja

    Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát töltse fel karrier oldalunkon: www.videoton.hu/reg_lap.html

  • Határidő

    2017-04-16