Pozíció:ügyvédjelölt

    Nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező budapesti ügyvédi iroda keres ügyvédjelölt munkatársat

  • Feladatok:

    Klasszikus ügyvédjelölti feladatok a polgári jog, elsősorban a gazdasági jog, társasági jog, követeléskezelés, munkajog területén:

    • beadványok, levelek szerkesztése
    • szerződések véleményezése és szerkesztése
    • cégeljárásban való közreműködés (okiratok előkészítése, változásbejegyzési és egyéb kérelmek elkészítése)
    • jogi állásfoglalások készítése, jogi kutatómunka végzése
    • eljárás bíróságok előtt peres és peren kívüli ügyekben, valamint hatóságok és egyéb szervek előtt
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás elsősorban magyar és angol nyelven

  • Elvárások:

    • egyetemi tanulmányok alatt ügyvédi irodában szerzett gyakornoki tapasztalat (e-cégeljárás, elektronikus fizetési meghagyás, E-PER stb.), vagy ügyvédjelöltként szerzett releváns szakmai tapasztalat
    • pontos és igényes munkavégzés
    • gazdasági jogi jogszabályok magabiztos ismerete
    • magabiztos, határozott fellépés
    • megbízhatóság
    • angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

  • Előnyt jelent:

    • német, orosz, kínai nyelv ismerete

  • Amit kínálunk:

    • gyakorlatorientált tudás megszerzése
    • hosszú távú, szakvizsga utáni karrierlehetőség
    • stabilitás, kiszámíthatóság
    • versenyképes jövedelem
    • igényes munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Klesics és Dr. Tuller Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Zádorlaki Gabriella

  • Cím:

    1055 Budapest, Balassi B. u. 25.

  • Telefon:

    06 1 3113135

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    írásban, önéletrajzzal

  • Határidő

    2017-04-01