Pozíció:Vállalti jogász

    Nemzetközi piacon működő fitnesz, egészségmegőrző és rehabilitációs gépek, berendezések gyártásával és kereskedelmével foglalkozó vállalat szakértőt keres az alábbi pozícióba:

    VÁLLALATI JOGÁSZ
    PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

  • Feladatok:

    • Szerződések, megállapodások, munkaügyet érintő dokumentumok, jogi okiratok előkészítése és véleményezése
    • Menedzsment döntéseinek támogatása
    • Közreműködés a cégcsoport alapdokumentumainak, belső szabályzatainak kidolgozásában és aktualizálásában, a szabályzatok jogi véleményezése
    • Kapcsolattartás a Szabályozó hatóságokkal és intézményekkel
    • Szakterületek munkájának jogi támogatása
    • A társaságra vonatkozó jogszabályoknak és sztenderdeknek való megfelelés

  • Elvárások:

    • Egyetemi szintű jogász végzettség
    • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás, angol jogi szaknyelv ismerete
    • Szakmai tapasztalat vállalati jogi területen előny
    • Kimagasló precizitás
    • Eredmény-centrikus gondolkodás
    • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
    • Jó ítélő- és döntéshozatali képesség
    • Kiváló szóbeli- és írásbeli kommunikációs készség
    • Büntetlen előélet és magas fokú lojalitás
    • Proaktív hozzáállás

  • Amit kínálunk:

    • Kizárólag nemzetközi piacon lévő ügyfélkör
    • Fiatalos, lendületes és egészségtudatos csapat
    • Betanulás, szakmai képzés és támogatás
    • Alapfizetés, célprémium

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Pályázatokat (fényképes önéletrajz, fizetési igény) az alábbi e-mail címre várjuk:
    allas08@nextconsulting.hu

    Jelige: Vállalati jogász

  • Határidő

    2017-04-01