Pozíció:alkalmazott ügyvéd

    Magyar és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező budai ügyvédi iroda keres fiatal összetételű, modern szemléletű csapatába hosszú távra, azonnali kezdéssel ambiciózus, precíz alkalmazott ügyvédet és/vagy több éves gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet.

    Irodánk a polgári jog, versenyjog, munkajog, reklámjog, bank és értékpapírjog, valamint építési jog területén tevékenykedik.

  • Feladatok:

    • okiratszerkesztés, szerződésvéleményezés, beadványok készítése, --cégalapítás, cégmódosítás, formanyomtatványok kitöltése, elektronikus eljárások dokumentumainak kezelése
    • jogszabálykutatás, jogi állásfoglalások készítése, jogi tanácsadás
    • ingatlan nyilvántartási eljárás
    • peres képviselet ellátása
    • hatóságok előtti, peren kívüli képviselet
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás

  • Elvárások:

    • megbízható polgári anyagi jogi és eljárásjogi ismeretek
    • peres gyakorlat
    • elkötelezettség és érdeklődés a hivatás iránt, lojalitás a munkatársak iránt
    • kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
    • terhelhetőség, önálló munkavégzés
    • precizitás, felelősségtudat
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • angol és/vagy német nyelvtudás
    • azonnali kezdés
    • jogosítvány, gépjármű

  • Amit kínálunk:

    • munkavégzés egy fiatalos és rugalmas csapatban
    • szakmai fejlődési lehetőség, érdemi munkavégzés
    • hosszú távú együttműködési lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Ékes Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Ékes Edvárd vezető ügyvéd

  • Cím:

    H-1022 Budapest, Bimbó út 4. III. em. 11.

  • Telefon:

    3025868

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    arcképes magyar önéletrajz

  • Határidő

    2017-04-04