Pozíció:Alkalmazott ügyvéd és/vagy ügyvédjelölt

    Elsősorban polgári jogi ügyekkel foglalkozó, belvárosi ügyvédi irodánk fiatalos, dinamikus csapatába azonnali kezdéssel

    alkalmazott ügyvédet és/vagy ügyvédjelöltet

    keres.

  • Feladatok:

    • okiratok és beadványok szerkesztése
    • állásfoglalások készítése
    • kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal, ügyfelekkel
    • szerződések készítése, véleményezése
    • peres és peren kívüli képviselet ellátása

  • Elvárások:

    • angol v nyelvtudás
    • precíz munkavégzés, szorgalom, megbízhatóság
    • csapatban történő munkavégzés iránti elkötelezettség mellett önálló munkára való képesség
    • számítógép kezelői ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • lehetőség szakmai fejlődésre
    • sokrétű munkavégzés
    • közvetlen, családias munkahelyi légkör

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Belvárosi Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Balogh Nóra

  • Cím:

    1052 Budapest

  • Telefon:

    06-1/785-8353

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    A jelentkezéseket – az elérhetőséget és fényképet is tartalmazó szakmai önéletrajz mellékelt csatolásával – az iroda@drvoros.hu e-mail címre várjuk.

  • Határidő

    2017-05-04