Pozíció:jogász

    Közbeszerzési tanácsadó, közbeszerzési jogi szakértő

  • Feladatok:

    • közbeszerzési eljárások előkészítése, lebonyolítása ajánlatkérők képviseletében
    • közbeszerzési eljárások dokumentumainak (közbeszerzési dokumentumok, tájékoztatók, jegyzőkönyvek) elkészítése
    • közbeszerzési eljárások dokumentumainak közbeszerzési-jogi minőségellenőrzése

  • Elvárások:

    • jogász diploma, vagy legalább jogász szakon szerzett abszolutórium
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • B kategóriás jogosítvány
    • megbízhatóság, terhelhetőség, önálló és pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék

  • Előnyt jelent:

    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Amit kínálunk:

    • lehetőség széleskörű szakmai tapasztalat megszerzésére és egyéb munkavállalói kompetenciákban való fejlődésre
    • versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Közbeszerzési tanácsadással foglalkozó gazdasági társaság

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével, az info@cordict.hu email címre.

  • Határidő

    2017-05-21