Pozíció:Asszisztens

    A Jaczkovics Ügyvédi Iroda megbízható, precíz munkatársat keres asszisztensi munkakörbe.

  • Feladatok:

    • jogászi munka teljes körű támogatása
    • adatok rögzítése, iratok rendezése, rendszerezése
    • elektronikus és egyéb nyilvántartások kezelése, kimutatások készítése
    • szoftverfejlesztéssel összefüggő feladatok
    • minőségirányítási rendszer vezetése
    • hivatali ügyintézés
    • a posta iktatása
    • az irodai működéshez kapcsolódó feladatok

  • Elvárások:

    • számítógép felhasználói ismeretek
    • megbízhatóság, precizitás, pontosság
    • proaktivitás, önálló munkavégzés
    • jó kommunikációs készség
    • elhivatottság

  • Előnyt jelent:

    • alkalmazásfejlesztő vagy adatbázis-kezelő képesítés
    • minőségirányítási tapasztalat
    • azonnali munkakezdés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    munkaidő

  • Fizetés:

  • Határidő

    2017-05-05