Pozíció:végrehajtójelölt

    Fővárosi végrehajtó iroda önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres végrehajtójelölt pozícióba.

  • Feladatok:

    A Vht. által meghatározott, végrehajtójelölt által elvégezhető feladatok ellátása, különösen:

    • hivatali ügyintézés
    • nyomtatványok elkészítése
    • a végrehajtó és a végrehajtó-helyettesek számára irat-előkészítő feladatok ellátása

  • Elvárások:

    • jogász szakon szerzett abszolutórium (próbaidő lejártáig a diploma megszerzése)
    • önálló munkavégzési képesség
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • jogász diploma
    • közigazgatásban szerzett gyakorlat

  • Amit kínálunk:

    • az irodánkban végrehajtójelöltként szerzett gyakorlat beszámítható a jogi szakvizsgára jelentkezés feltételét képező időbe

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Makovics János Végrehajtói Irodája

  • Kapcsolattartó:

    dr. Giba József

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    bérigényt is tartalmazó, fényképes önéletrajz megküldésével, kizárólag e-mailben

  • Határidő

    2017-06-01