Pozíció:jogi, irodai asszisztens

    Belvárosi ügyvédi iroda megbízható, precíz munkatársat keres irodai feladatok ellátására.

  • Feladatok:

    A leendő munkatárs feladatai közé tartozik:

    • a posta iktatása
    • elektronikus nyilvántartások kezelése
    • adatok rögzítése, iratok rendezése, rendszerezése
    • hivatalos levelezés
    • iratok, elektronikus iratok előkészítése
    • közjegyzői, végrehajtói irodákkal történő kapcsolattartás
    • hivatali ügyintézés
    • az irodai működéshez kapcsolódó feladatok

  • Elvárások:

    • kiváló számítógép felhasználói ismeretek (Word, Excel, Internet)
    • MOKK elektronikus fmh-eljárás, elektronikus vh-eljárás gyakorlott ismerete
    • pontosság
    • megbízhatóság
    • jó kommunikációs készség
    • elhivatottság
    • önálló ügyintézési, rendszerezési készség
    • precíz, pontos, megbízható munkavégzés
    • követeléskezelés területén szerzett gyakorlat

  • Előnyt jelent:

    Vakon gépelés, ügyvédi irodában, végrehajtó irodában szerzett gyakorlat, e-peres gyakorlat

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Molnár Macell Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Halász Anita

  • Cím:

    Budapest, XIII. kerület

  • Telefon:

    06-1-2360870

  • Fax:

    06-1-2360871

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével kizárólag e-mailben

  • Határidő

    2017-05-29