Pozíció:Work-Out Manager

    Faktorcég keres
    követelések behajtására
    Work-out Manager
    pozícióba kollégát.

  • Feladatok:

    • Fedezetes és fedezetlen követelések behajtása, a behajtás folyamatának koordinálása
    • folyamatos kapcsolattartás a végrehajtókkal, adósokkal, bíróságokkal, ügyvédi irodákkal
    • beszámolók, pénzügyi kimutatások készítése, szükség esetén jogi eljárás megindítása, nyomon követése, a szükséges intézkedések megtétele,
    • vezetői döntéshozatal előkészítése és támogatása, prezentációk, javaslatok összeállítása,

  • Elvárások:

    • minimum középfokú végzettség,
    • behajtási tevékenységhez kapcsolódó szabályozások magas szintű ismerete,
    • min. 1 év végrehajtásban/végrehajtó irodánál szerzett tapasztalat,
    • Ingatlan végrehajtási ismeretek
    • kiváló tárgyalási készség, pro aktivitás,
    • érett, magabiztos személyiség,
    • stressz-tűrő képesség,
    • magas szintű táblázatkezelői ismeret (Excel),
    • felhasználói szintű számítástechnikai szoftver-ismeret (ECDL),

  • Előnyt jelent:

    • Végrehajtási jog magas ismerete
    • Fedezetes követelések kezelésének ismerete

  • Amit kínálunk:

    • Céges mobiltelefon
    • Színvonalas munkakörnyezet
    • Versenyképes jövedelem
    • Fiatalos, dinamikus csapat

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Erinum Capital Zrt.

  • Kapcsolattartó:

    Jakus Roland

  • Telefon:

    06306327496

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Fizetési igénnyel együtt legyenek szívesek megküldeni szakmai önéletrajzukat az allas@erinum.com -ra.

  • Határidő

    2017-06-03