Pozíció:ügyvédjelölt

    Székesfehérvári, kizárólag polgári és gazdasági joggal foglalkozó ügyvédi iroda elsősorban frissen diplomázott ügyvédjelölt munkatársat keres

  • Feladatok:

    • szerződésszerkesztés és -véleményezés
    • peres képviselet (tárgyalásokon való részvétel és beadványszerkesztés)
    • közigazgatási és nemperes eljárások iratainak előkészítése és megszerkesztése
    • a fenti feladatok során az ügyfelekkel való kapcsolattartás (ügyintézés, levelezés, tárgyalások előkészítése és lebonyolítása)

  • Elvárások:

    • Megbízható, precíz, önálló munkavégzésre képes munkatársat keresünk hosszútávra.

  • Előnyt jelent:

    • angol nyelvtudás
    • frissen szerzett jogi diploma
    • B kategóriás jogosítvány

  • Amit kínálunk:

    • széleskörű tapasztalat megszerzésének lehetősége
    • kellemes, fiatalos munkahelyi légkör
    • teljes körűen digitalizált irodai munkahely, személyi használatú laptop, okostelefon

  • Munkavégzés
    helye:

    Székesfehérvár

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2017-06-30