Pozíció:ügyvédjelölt

    Polgári joggal (gazdasági joggal) foglalkozó belvárosi, 30 éve működő, nagy létszámú ügyvédi iroda, (www.stl.hu) lehetőleg 1 éves szakirányú tapasztalattal — gyakornoki vagy ügyvédjelölti — rendelkező ügyvédjelöltet keres. A jelölttel szemben elvárás a szakmai felügyelet és irányítás mellett önálló munkavégzésre, feladatmegoldásra törekvés, valamint határozott fellépés. Az ügyvédjelölti feladatok részét képezné peres képviselet, polgári jogi iratok (beadványok, szerződések, feljegyzések) előkészítése magyar és esetenként idegen nyelven, kapcsolattartás ügyfelekkel.

  • Feladatok:

    • szerződések előkészítése
    • peres és nem peres képviselet
    • követelés behajtás
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • jogi diploma
    • legalább 1 éves szakmai gyakorlat
    • határozott fellépés
    • önálló munkavégzés
    • nagy munkabírás

  • Amit kínálunk:

    • szakmai felügyelet
    • fejlődési lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    teljes

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Sátori és Lutter Ügyvédi Iroda

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    E- mailben küldött magyar önéletrajz útján.

  • Határidő

    2017-06-27