Pozíció:ügyvédjelölt

    A gazdasági és közigazgatási ügyekkel foglalkozó III. kerületi Karl, Verasztó, Bleyer
    Ügyvédi Iroda keres kezdő, vagy legfeljebb egy éves ügyvédjelölti tapasztalattal, és magas
    szintű angol nyelvismerettel rendelkező ügyvédjelöltet.

  • Feladatok:

    • okiratszerkesztés (szerződések, bírósági beadványok, egyéb okiratok tervezete)
    • jogi állásfoglalások, auditok készítése, előkészítése
    • jogszabálykutatás, anyaggyűjtés, előkészítés folyó ügyekben
    • kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal
    • képviselet ellátása üzleti tárgyalások során, valamint bíróságok, hatóságok előtt
    • elektronikus rendszereken történő iratbeadások

  • Elvárások:

    • legalább cum laude minősítésű jogi diploma
    • szakmai elhivatottság
    • megbízhatóság, gyakorlat orientált, probléma-megoldó szemlélet
    • önálló, precíz, gyors és kitartó munkavégzés
    • jó kommunikációképesség
    • jó problémamegoldó képesség
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel, Complex).

  • Előnyt jelent:

    • a szerződések joga, a munkajog és a közigazgatási jog mélyreható ismerete
    • külföldi tanulmányok
    • angol nyelv tárgyalási és okiratszerkesztési szintű ismerete írásban és szóban
    • ügyvédjelölti gyakorlat

  • Amit kínálunk:

    • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
    • kollegialitás, szakmai közösség, segítőkész munkatársak
    • kiemelkedő szakmai fejlődés lehetősége
    • változatos feladatok,
    • szakvizsgához szükséges magánjogi és közigazgatási jogi tudásanyag elsajátításának lehetősége
    • szakvizsgára való felkészülése biztosítása
    • kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkező munkavégzési hely a dinamikusan fejlődő Óbudán,
    • kellemes és tágas modern irodai munkakörülmények,
    • jól felszerelt munkakörnyezet,
    • hosszútávú elhelyezkedés lehetősége.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Karl Verasztó Bleyer Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Prodromidisz Nikoletta

  • Email:

  • Határidő

    2017-07-13