Pozíció:Jogi szakreferens

    A Magyar Országos Közjegyzői Kamara keres munkatársat jogi szakreferens munkakörbe.

  • Feladatok:

    • Közjegyzői megkeresések megválaszolása
    • Hatósági megkeresések megválaszolása;
    • Tájékoztató körlevelek előkészítése;
    • Hatóságokkal történő kapcsolattartás.

  • Elvárások:

    • Jogi egyetemi végzettség, legalább „cum laude” minősítésű diploma;
    • Jogi szakvizsga;
    • Közjegyzői eljárások alapos ismerete és ezen a területen szerzett minimum 1 év gyakorlati tapasztalat (különösen: fizetési meghagyásos eljárás, hagyatéki eljárás, okiratszerkesztés)
    • Megbízhatóság;
    • Terhelhetőség;
    • Precizitás;
    • Önálló munkavégzésre való képesség;
    • Készség a csapatmunkára.

  • Előnyt jelent:

    • Aktív nyelvtudás, elsősorban angol;
    • Nyitottság a folyamatos fejlődésre.

  • Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
    • Modern környezet;
    • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Magyar Országos Közjegyzői Kamara

  • Kapcsolattartó:

    Hernádi Zsófia

  • Telefon:

    +36305937166

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben

  • Határidő

    2017-07-14