Pozíció:Jogi és ügyvfélszolgálati osztáyvezető

    A SZÉPHŐ Zrt. olyan munkatársat keres JOGI ÉS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI OSZTÁLYVEZETŐ munkakörbe, akinek fontos a jó, családbarát, emberközpontú munkahelyi légkör, a biztos fizetés és a számos béren kívüli juttatás.

  • Feladatok:

    • minden olyan jogi tevékenység ellátása, amely a társaság működésével kapcsolatosan felmerül, és amelyet a törvény nem köt jogtanácsosi képviselethez;
    • részt vesz a társaság alap és kiegészítő tevékenységének sokrétű feladataiból adódó jogi vonatkozású ügyek lebonyolításában;
    • közreműködik a társaság belső szabályzatainak, vezetői utasításainak elkészítésében;
    • ügyfélszolgálat koordinálása;
    • behajtási, követelésbehajtási ügyek rendezése.

  • Elvárások:

    • jogász végzettség;
    • ügyfélkapcsolat területén szerzett tapasztalat.

  • Előnyt jelent:

    • vezetői tapasztalat;
    • követeléskezeléshez kapcsolódó végzettség;
    • fogyasztóvédelmi referens képesítés.

  • Munkavégzés
    helye:

    Székesfehérvár

  • Munkaidő:

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk a humanpolitika@szepho.hu e-mail címre!

  • Határidő

    2017-07-14