Pozíció:ügyvédjelölt

    Dinamikusan fejlődő Ügyvédi Iroda frissen végzett ügyvédjelöltet keres. Az Ügyvédi Iroda jellemző szakmai területei a kereskedelmi jog, adatvédelem, fogyasztóvédelmi jog, távközlési jog és IT szolgáltatások joga, valamint társasági jog. Az Ügyvédi Iroda ellátja az ügyvédi tevékenység klasszikus feladatait, a családi joggal kapcsolatos ügyek kivételével.

  • Feladatok:

    • ügyfelek belső szabályzatai, előírásai, szerződései szerkesztése
    • fogyasztóvédelmi panasz-, illetve hatósági ügyekben közreműködés,
    • békéltető testületi ügyek teljes körű ellátása
    • szerződés-véleményezések, szerződések, beadványok, nyomtatványok, állásfoglalások előkészítése;
    • jogszabály kutatások
    • peres és nem peres eljárásokban képviselet
    • hatósági eljárásokban képviselet
    • tanulmányok, kimutatások, jelentések készítése
    • kapcsolattartás a ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • legalább cum laude diploma
    • polgári-, és gazdasági jogi érdeklődés
    • angol nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • jó kapcsolatteremtő készség
    • rugalmasság
    • terhelhetőség
    • pozitív, nyitott személyiség
    • ügyvédi pálya iránt elhivatottság

  • Amit kínálunk:

    • változatos munkakör
    • belvárosi iroda
    • szakmai irányítás és kontroll
    • peres tapasztalat
    • fejlődési lehetőség
    • jó hangulat és életvidám, fiatalos csapat

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal

  • Határidő

    2017-07-31

  • Online jelentkezés