Pozíció:jogász

    A magyar tulajdonban lévő szolgáltatóközpont sokrétű szolgáltatásokat nyújt pénzügyi intézményeknek, valamint operatív lízinggel foglalkozó társaságoknak.

    Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk
    jogász
    kollégát

  • Feladatok:

    • hitel, bérleti szerződésminták, általános szerződési feltételek és üzletszabályzatok készítése, összehangolása
    • egyedi hitel- és bérleti szerződések készítése
    • biztosítéki szerződések készítése
    • üzletágak operatív, jogi szempontú támogatása

  • Elvárások:

    • jogi végzettség
    • büntetlen előélet
    • 3 év releváns szakmai tapasztalat
    • bankszakmai ismeretek
    • MS Office csomag magabiztos használata
    • erős szóbeli és írásbeli kifejezőkészség
    • problémamegoldó és döntési képesség
    • önállóság
    • precizitás és rugalmasság
    • digitális jártasság

  • Előnyt jelent:

    • jogi szakvizsga
    • adózási ismeretek

  • Amit kínálunk:

    • dinamikusan fejlődő munkahely
    • kulturált munkakörnyezet
    • karrier és szakmai fejlődési lehetőség
    • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XIV. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    A magyar tulajdonban lévő szolgáltatóközpont

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    A feltüntetett email címre küldött önéletrajzzal

  • Határidő

    2017-08-14