Pozíció:ügyvédjelölt és alkalmazott ügyvéd

    Budapest IV. kerületének központjában, a 3-as metrótól 2 percre működő, széles ügyfélkörrel rendelkező, elsősorban adásvételi, társasági jogi, fizetésképtelenségi, ingatlan kiürítési, behajtási és büntető ügyekkel foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet vagy alkalmazott ügyvédet keres. Pályakezdés és nyelvismeret hiánya nem akadály.

  • Feladatok:

    • tárgyalásokon, hatósági eljárásokban való önálló részvétel
    • önálló munkavégzés és ügyvédek munkájának segítése
    • cégalapítások, módosítások, ingatlan adásvételek előkészítése
    • behajtási és végrehajtási eljárások komplex intézése
    • adminisztratív feladatok ellátása

  • Elvárások:

    • nagy munkabírás
    • folyamatos önképzés
    • precíz, pontos munkavégzés
    • önálló munkavégzési képesség
    • igényesség

  • Előnyt jelent:

    • cégeljárásban szerzett tapasztalat
    • behajtásban (fizetési meghagyásos- és végrehajtási eljárás) szerzett gyakorlat
    • 10 ujjas gépelés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajz, motivációs levél fizetési igény megjelölésével.

  • Határidő

    2017-07-28