Pozíció:ügyvédjelölt

    Gazdasági és polgári jogra szakosodott, nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező, magyar ügyvédi iroda kezdő vagy legfeljebb 1 éves munkatapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet keres az irodában dolgozó ügyvédek munkájának segítésére.

  • Feladatok:

    • okiratszerkesztés (szerződések, bírósági beadványok, egyéb okiratok tervezete)
    • jogi állásfoglalások készítése, előkészítése
    • jogszabálykutatás, anyaggyűjtés, előkészítés folyó ügyekben
    • kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal
    • képviselet ellátása üzleti tárgyalások során, valamint bíróságok, hatóságok előtt

  • Elvárások:

    • legalább cum laude minősítésű jogi diploma
    • szakmai elhivatottság
    • megbízhatóság, gyakorlat orientált, probléma-megoldó szemlélet
    • önálló, precíz, gyors és kitartó munkavégzés
    • jó kommunikációképesség
    • angol nyelv tárgyalási és okiratszerkesztési szintű ismerete írásban és szóban
    • jó problémamegoldó képesség
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel, Complex)

  • Előnyt jelent:

    • angolon kívül egy további idegen nyelv ismerete
    • hasonló praxissal rendelkező hazai vagy nemzetközi ügyvédi irodában szerzett ügyvédjelölti tapasztalat
    • posztgraduális és külföldi tanulmányok

  • Amit kínálunk:

    • nagy jelentőségű hazai és nemzetközi üzleti tranzakciókban történő részvétel
    • kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
    • gyakorlati tapasztalatszerzés a gazdasági jog területén
    • valódi csapatmunka
    • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
    • hosszútávú elhelyezkedés lehetősége

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Katona György Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Katona György

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Önéletrajz emailen elküldve.

  • Határidő

    2017-07-28