Pozíció:ügyvédjelölt

    Lendületesen fejlődő, széles ügyfélkörrel rendelkező budapesti belvárosi ügyvédi iroda fiatal csapatába keres lelkes, nagy munkabírású, kiemelkedően jó kommunikációs képességgel, valamint kizárólag legalább egy éves szakmai tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet azonnali kezdéssel, széleskörű szakmai tapasztalatszerzési lehetőséggel.

  • Feladatok:

    • szerződések készítése, véleményezése
    • cégjogi képviselet
    • beadványok, állásfoglalások előkészítése
    • jogi kutatómunka
    • kapcsolattartás ügyfelekkel
    • peres képviselet

  • Elvárások:

    • ügyféllel való közvetlen kapcsolattartáshoz szükséges megfelelő fellépés
    • kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
    • rendszerszemlélet
    • önálló munkavégzés
    • irodai számítógépes alkalmazások, jogtár felhasználói ismerete
    • önálló ügyfélkezelési tapasztalat

  • Előnyt jelent:

    • új építésű lakóparkok megvalósításának és értékesítésének jogi feladataiban szerzett tapasztalat (társasház-alapítás, generálkivitelezési szerződések, adásvételi szerződések, építési engedélyezési folyamatok)
    • követeléskezelésben, végrehajtásokban, felszámolási eljárásokban szerzett tapasztalat
    • B-kategóriás jogosítvány
    • angol nyelvtudás

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Bolevácz és Vörös Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Bárány Tímea

  • Cím:

    1053 Budapest, Veres Pálné u. 9. I/2.

  • Telefon:

    06 1 354 07 33

  • Fax:

    06 1 354 07 32

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes szakmai önéletrajzzal

  • Határidő

    2017-07-27