Pozíció:ügyvédjelölt

    Osztrák - magyar ügyvédi iroda budapesti irodájába ügyvédjelölt munkatársat keres hosszú távra, azonnali kezdéssel.

  • Feladatok:

    • jogi területen szerződések, okiratok szerkesztése, szerződések véleményezése
    • e-szignóval kapcsolatos valamennyi ügyintézés (FMH,végrehajtás, cégeljárás)
    • egyéb jogi iratok előkészítése
    • hivatali ügyintézés
    • ügyvédek munkájának segítése
    • peres és nem peres eljárásokban való közreműködés

  • Elvárások:

    • egyetemi jogi diploma (maximum egy éves ügyvédjelölti gyakorlat)
    • legalább középfokú német nyelvtudás írásban és szóban
    • magabiztos Word/ Excel használat
    • jó logikai, struktúrált gondolkodás
    • precíz, pontos munkavégzés
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • terhelhetőség, rugalmasság

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában szerzett tapasztalat, szakismeret (polgári és gazdasági jogi területen)
    • további nyelvek ismerete; angol

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú karrierlehetőség, biztos háttér
    • nagyfokú önállóság, változatos munkavégzési feladatok
    • fejlődési lehetőség elsősorban polgári jogi, cégjogi és nemzetközi jog területen
    • igényes munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    1061, Andrássy út 36.

  • Munkaidő:

    9:00-18:00

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Simonfay Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Nagy Vera

  • Cím:

    1061 Budapest Andrássy út 36 II./5.

  • Telefon:

    061/301-80-80

  • Fax:

    061/269-5392

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajz és motivációs levél küldése e-mailen

  • Határidő

    2017-08-23