Pozíció:ügyvédjelölt/ügyvéd

    A Szarvas Júlia Ügyvédi Iroda nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, magyar ügyvédi iroda. Elsősorban gazdasági társaságokat szolgálunk ki magyar és angol nyelven a társasági jog, az ingatlanjog, a munkajog, a kereskedelmi jog és az adatvédelem területén. Ügyvédi irodánk független, azonban együttműködést alakítottunk ki számos adótanácsadó és könyvelő céggel, illetve Európa különböző országaiban működő külföldi ügyvédi irodákkal

    Irodánk társasági jogi és tranzakciós (M&A) megbízásainak támogatására keresünk tapasztalattal rendelkező ügyvédjelölt vagy kezdő ügyvéd kollégá(ka)t.

  • Feladatok:

    Dokumentumok előkészítése, ügyfelekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás a gazdasági jog több területén, de kiemelten az alábbi ügycsoportokban:

    • cégalapítás, cégadatok módosítása
    • cégcsoport átstrukturálása
    • tőkeszerkezet átstrukturálása
    • átalakulás, egyesülés, szétválás
    • jogi átvilágítás, tranzakciós dokumentáció
    • szindikátusi szerződések
    • ingatlanügyletek

  • Elvárások:

    • legalább cum laude minősítésű jogi diploma
    • 2-5 év ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
    • a magyar és az angol nyelv szabatos használata szóban és írásban (a jogi angol nyelv ismerete elengedhetetlen)
    • a jogi munkához szokásosan használt irodai szoftverek, alkalmazások és webes felületek magasszintű használata
    • nyitottság a gazdasági jog számviteli és adózási vonatkozásai iránt
    • nagy munkabírás
    • precizitás
    • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

  • Előnyt jelent:

    • jogi szakvizsga
    • németnyelv-tudás
    • nemzetközi ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • színvonalas munkakörnyezet
    • versenyképes juttatások
    • növekvő csapat

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2017-09-07