Pozíció:ügyvédjelölt

    Nemzetközi ügyvédi iroda munkatársat keres
    ÜGYVÉDJELÖLT
    munkakörbe.

  • Feladatok:

    • Szerződések és egyéb okiratok elkészítése, véleményezése, szerkesztése
    • Jogi kutatómunka folyamatos elvégzése
    • Egyeztető tárgyalásokon való részvétel
    • Eljárás elektronikus cég- és változásbejegyzési ügyekben
    • Nyomtatványok kitöltése, kezelése
    • Peres anyagok áttekintése
    • Részvétel bírósági tárgyalásokon

  • Elvárások:

    • Jogi diploma
    • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban; előnyt jelent: német és/vagy angol jogi szaknyelv ismerete vagy ilyen irányú képzés
    • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
    • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Internet, Outlook)
    • Racionális gondolkodás, céltudatosság, önálló munkavégzés
    • Megbízhatóság
    • Nagyfokú munkabírás

  • Előnyt jelent:

    • nemzetközi ügyvédi irodában illetve ügyfélkörnyezetben szerzett 1-2 éves tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • Dinamikusan fejlődő csapatban való részvétel
    • Piacképes jövedelem
    • Vonzó juttatások
    • Folyamatos fejlődés, vezetői készségek fejlesztése

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Noerr & Társai Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Faskó Edit

  • Cím:

    1011 Budapest, Fő u. 14-18.

  • Telefon:

    224-0900

  • Fax:

    224-0495

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az edit.fasko@noerr.com email címen

  • Határidő

    2017-08-24