Pozíció:jogász

    A Földművelésügyi Minisztérium Agrártámogatások Jogorvoslati Főosztályára - másodfokú hatósági ügyintézői munkakörbe – keresünk hatósági ügyintézésben és peres képviseletben jártas, illetve kezdő jogász munkatársakat.

  • Feladatok:

    • mezőgazdasági támogatási ügyekben az elsőfokú hatóság döntései ellen benyújtott jogorvoslati kérelmek elbírálása
    • a jogerős döntés ellen benyújtott bírósági felülvizsgálat iránti kérelem esetén a minisztérium bíróságok előtti képviselete
    • kapcsolattartás az elsőfokú hatósággal
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi diploma
    • pontos, precíz, önálló munkavégzés
    • terhelhetőség
    • jó kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
    • jó problémamegoldó készség
    • megbízható számítógépes ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • közigazgatásban szerzett tapasztalat
    • mezőgazdasági támogatási ügyekben szerzett tapasztalat
    • jogi és/vagy közigazgatási szakvizsga

  • Amit kínálunk:

    Illetmény és juttatások a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a minisztérium Közszolgálati Szabályzata alapján.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

    Ktv. szerint

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Földművelésügyi Minisztérium

  • Kapcsolattartó:

    Szelei-Kenyeres Mónika

  • Cím:

    1055 Budapest Kossuth Lajost tér 11.

  • Telefon:

    06-1-795-5670

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailen fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal

  • Határidő

    2017-08-25