Pozíció:ügyvédjelölt

    Belvárosi Ügyvédi Iroda keres ügyvédjelölti pozícióra - akár kezdő - jelentkezőt hosszú távra..

  • Feladatok:

    • ügyvédek munkájának segítése
    • jogi állásfoglalások készítése
    • okiratszerkesztés (szerződések, bírósági beadványok stb.)
    • bíróságok és hatóságok előtti képviselet ellátása
    • kapcsolattartás ügyfelekkel
    • az ügyvédjelölti tevékenység ellátása; az ügyvédi tevékenységhez szükséges feladatok elsajátítása;
    • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása

  • Elvárások:

    • önállóság
    • jó kommunikációs és fogalmazói képesség
    • jó logikai készség
    • számítógépes (office, internet) felhasználói ismeretek
    • határozott fellépés
    • precizitásra törekvés
    • motiváltság

  • Előnyt jelent:

    • angol nyelvtudás
    • jogosítvány

  • Amit kínálunk:

    • Az ügyvédi tevékenységhez szükséges jogi és gyakorlati ismeretek, gyakorlati feladatok ellátásának elsajátítása csapatmunkában, szakmai támogatással, ténylegesen többféle jogterületen, változatos feladatokkal; országos tevékenységű ügyfelekkel.
    • a betanulást követően önálló, teljes ügyvitel, önálló munkavégzés lehetősége (!)
    • Versenyképes fizetés
    • Hosszú távú együttműködés lehetősége.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Olajos és Társa Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Olajos Csaba

  • Cím:

    1132 Budapest, Kresz G. u. 29.

  • Telefon:

    06303399107

  • Fax:

    0617892667

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    E-mailben fényképes önéletrajzzal.

  • Határidő

    2017-08-24

További információk

  • Megjegyzés:

    Az önéletrajz mellé kérjük max. 2 oldal terjedelemben ismertetni az eddigi esetleges szakmai múltat, munkahelyeket.Illetve minden esetben kérünk motivációs levelet.