Pozíció:jogi asszisztens

    XI. kerületben található, multinacionális és banki ügyfélkörrel rendelkező Ügyvédi Iroda jogi asszisztenst keres. Az Ügyvédi Iroda főként polgári-, fizetésképtelenségi-, gazdasági-, és ingatlan jogi ügyekkel foglalkozik.

    További információ: drujvary.hu, facebook.com/drujvary/

  • Feladatok:

    • adminisztratív és recepciós feladatok ellátása
    • levelek megszövegezése
    • elektronikus eljárásokkal (FMH, végrehajtás) kapcsolatos feladatok előkészítése
    • iratrendezés, fénymásolás, scannelés
    • napi posta feldolgozása
    • kapcsolattartás hatóságokkal, ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
    • önálló munkavégzés
    • határozott fellépés
    • terhelhetőség, nagyfokú munkabírás
    • irodai számítógépes alkalmazások (excel, word) magabiztos ismerete
    • a munkavégzéshez szükséges programok, alkalmazások és jogi adatbázisok valós ismerete

  • Előnyt jelent:

    • jogi asszisztensi végzettség, vagy több éves gyakorlat
    • az ügyvédi munka során használatos számítástechnikai programok és adatbázisok ismerete

  • Amit kínálunk:

    • szakmai fejlődési lehetőség
    • érdekes, változatos munkakör
    • fiatal, motivált csapat
    • professzionális munkakörülmények és irodai háttér
    • hosszú távú karrier lehetőség
    • versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Újváry Zsolt és Társa Ügyvédi iroda

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    A jelentkezéseket az ujvary@wos.hu e-mail címre várjuk fényképes önéletrajz valamint az eddigi szakmai tapasztalatot, érdeklődési kört röviden leíró kísérő vagy motivációs levél csatolásával valamint a fizetési igény megjelölésével.

  • Határidő

    2017-10-12