Pozíció:jogi asszisztens

    XI. kerületi Ügyvédi Iroda jogi asszisztenst keres hosszú távú, megbízható munkára.

  • Feladatok:

    • szakmai segítséggel önálló munkavégzés
    • önálló kapcsolattartás magánszemély és céges ügyfelekkel
    • elektronikus cégeljárás (e-szigno program) kezelése
    • ügyfélkapu rendszeren keresztül történő ügykezelés
    • elektronikus fizetési meghagyások intézése
    • egyéb irodai feladatok ellátása, általános ügykezelés

  • Elvárások:

    • megbízhatóság
    • gépírás tudás

  • Előnyt jelent:

    • tapasztalat cégeljárásban

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú megbízható munka 4-5 fős munkaszervezetben
    • nyugodt, baráti hangulatú, szép munka környezetben történő dinamikus munkavégzés
    • könnyű beilleszkedés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XI. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Bíró Róbert ügyvéd

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Bíró Róbert

  • Cím:

    1111 Budapest, Budafoki út 10/C

  • Telefon:

    06-30-99-20-555

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    csak mail -ben, fizetési igény megjelölésével

  • Határidő

    2017-10-26