Pozíció:ügyvédjelölt

    Budapest szívében, a Vörösmarty téren található, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, nemzetközileg és hazánkban is elismert névvel bíró ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkakörbe lelkes, elkötelezett, precíz, magas szintű német és angol nyelvtudással rendelkező jogász kollégát keres hosszú távra. Az ügyvédi iroda magánszemély és vállalati ügyfelei kiszolgálása során elsősorban polgári-gazdasági jogi területen működik, azon belül kereskedelmi-, társasági-, munkajogi és ingatlanjogi ügyekkel foglalkozik, különös kitekintéssel a gyógyszeriparra és polgári peres eljárásokra. Az iroda kiemelkedő szakmai előmenetelt biztosít.

  • Feladatok:

    • eljáró ügyvédek segítése
    • szerződések előkészítése, véleményezése
    • hatósági, bírósági beadványok megszövegezése, előkészítése
    • jogszabálykutatás, jogi állásfoglalások, feljegyzések kidolgozása
    • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal
    • corporate housekeeping
    • likvidációs eljárások önálló intézése
    • közreműködés peres képviseletben

  • Elvárások:

    • érdeklődés az iroda szakterületei iránt
    • precizitás, megbízhatóság
    • önállóság, határozott fellépés, jó kifejezőkészség írásban és szóban egyaránt
    • elkötelezettség a szakmai fejlődés iránt
    • jó együttműködő készség
    • felsőfokú német nyelvtudás
    • legalább középfokú angol nyelvtudás
    • a munkavégzéshez szükséges alkalmazások és jogi adatbázisok ismerete (MS Office, Windows, Complex Jogtár, ÁNYK)

  • Előnyt jelent:

    • gyakornoki, ügyvédjelölti szakmai tapasztalat
    • külföldi tanulmányok
    • egyéb (francia, olasz, orosz) nyelv ismerete
    • azonnali munkakezdés

  • Amit kínálunk:

    • változatos, érdemi, önálló munka
    • szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai visszajelzések és támogatás
    • professzionális szakmai háttér
    • idegen nyelvű munkavégzés
    • kellemes munkakörnyezet, fiatalos légkör
    • hosszú távú együttműködés
    • versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Moldován és Társai Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Tóth Emese

  • Cím:

    1051 Budapest, Dorottya utca 1.

  • Telefon:

    06-1/328-6010

  • Fax:

    06-1/328-6011

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    Fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzot, illetve motivációs levelet várunk az oneletrajz@moldovan.hu e-mail címre.

  • Határidő

    2017-10-27