Pozíció:recepciós/adminisztrátor

    Forgó, Damjanovic és Társai Ügyvédi Iroda keres munkatársat recepciós/adminisztrátor munkakörben, teljes munkaidőben.

    Az iroda nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, részletes információ: www.fdlaw.hu.

  • Feladatok:

    Recepciós és titkársági feladatok, ideértve különösen

    • bejövő hívások és vendégek fogadása;
    • kimenő és bejövő posta adminisztrációja;
    • ügyvédjelöltek és ügyvédek munkájának támogatása (fénymásolás, --szkennelés, dokumentumok elkészítése);
    • irodai adminisztrációhoz tartozó adatok rögzítése;
    • egyéb adminisztrációs feladatok az Irodavezető Ügyvédek utasításai szerint.

  • Elvárások:

    • magas szintű szóbeli angol nyelvtudás
    • jó kommunikációs készségek
    • magas szintű számítógépes felhasználói készségek (word, excel, ppt, stb.)
    • gyors, precíz, megbízható munkavégzés

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodánál szerzett tapasztalat.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XII. kerület

  • Munkaidő:

    napi 8 óra

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Forgó, Damjanovic és Társai Ügyvédi Iroda

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes, bruttó jövedelem igényét is tartalmazó önéletrajzát emailben várjuk Vuchetich Anna részére, a vucheticha@fdlaw.hu címre.

  • Határidő

    2017-11-13