Pozíció:ügyvédjelölt

  • Feladatok:

    • Okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése
    • Kapcsolattartás, egyeztetés az iroda ügyfeleivel
    • Elektronikus cég-és változásbejegyzés eljárások
    • Jogi átvilágításokban közreműködés
    • Jogszabályok nyomon követése, jogi állásfoglalások készítése

  • Elvárások:

    • Magas fokú problémamegoldó készség
    • Önálló munkavégzésre való képesség
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Határozott, magabiztos személyiség
    • Precíz, pontos munkavégzés

  • Amit kínálunk:

    • Jelentős szakmai tapasztalat és tudásanyag
    • Kiemelt hazai és külföldi ügyfélkör
    • Hosszú távú karrierlehetőség
    • Inspiráló irodai környezet
    • Kihívást jelentő, változatos feladatok
    • Folyamatos szakmai fejlődés
    • Fiatalos munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Budapesti Ügyvédi Iroda

  • Telefon:

    7812808

  • Jelentkezés módja

    bplawyer2017@gmail.com email címre benyújtott magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel

  • Határidő

    2017-11-28