Pozíció:Junior közbeszerzési tanácsadó/közbeszerzési referens

    Jelentős ügyfélkörrel rendelkező tanácsadó iroda precíz, megbízható junior közbeszerzési tanácsadót/közbeszerzési referenst keres hosszú távra (releváns szakmai tapasztalat nem elvárás).

  • Feladatok:

    • közbeszerzési eljárások lebonyolítása során előkészítő és részfeladatok ellátása, kapcsolattartás az ajánlatkérővel, az eljárások dokumentumainak előkészítése;
    • gazdasági szereplők ajánlatának/részvételi jelentkezésének összeállításához kapcsolódó tanácsadás és minőségbiztosítás, gyakorlattal rendelkező kolléga segítésével;
    • 10-12 tagú csoportban való aktív közreműködés, a senior tanácsadó munkájának segítése.

  • Elvárások:

    • felsőfokú végzettség;
    • érdeklődés a közbeszerzési szakma iránt;
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
    • megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség, pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék;
    • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság;
    • intenzív munkatempó;
    • lényeglátó, rendszerező szemlélet;
    • jó kommunikációs és fogalmazási készség.

  • Előnyt jelent:

    • közbeszerzési referens végzettség (OKJ),
    • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

  • Amit kínálunk:

    • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony,
    • valódi csapatmunka, stabil szervezeti háttér,
    • a tanácsadói munkát segítő modern és széles spektrumú infrastruktúra,
    • frekventált környezetben elhelyezkedő, jól megközelíthető iroda,
    • barátságos munkakörnyezet,
    • felelősségteljes munkakör, változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség,
    • lehetőség széleskörű szakmai tapasztalat megszerzésére és egyéb munkavállalói kompetenciákban való fejlődésre

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mailen

  • Határidő

    2017-12-13

További információk

  • Megjegyzés:

    Kérjük, hogy a jelentkezéséhez motivációs levelet és önéletrajzot csatoljon, nettó bérigény megjelölése mellett.