Pozíció:jogi asszisztens

    Felszámoló asszisztens munkakörbe keres budapesti felszámoló szervezet, 11. kerületi irodájába azonnali kezdéssel, a felszámoló szervezet munkájában tevékenyen részt vevő munkatársat.

  • Feladatok:

    • Vezető napi munkájának támogatása,
    • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal
    • Bejövő, kimenő levelezés, perkapu intézése, iktatása,
    • Projekt jellegű feladatok ellátása,
    • Cégeljárással, ingatlan-nyilvántartással kapcsolatos adminisztratív feladatok,
    • Hivatali ügyintézés,
    • Iratanyagok előkészítése,
    • Hitelezői igények kezelése, értekezletek szervezése, lebonyolítása,
    • Egyéb szervezési, kapcsolattartási, adminisztrációs feladatok ellátása

  • Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Szakmai igényesség, alaposság
    • Önállóság, együttműködésre való készség
    • MS Office professzionális szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
    • Kiemelkedő szervező, kommunikációs, problémamegoldó és rendszerező készség
    • Terhelhetőség
    • Lényeglátó, és lényegkiemelő képesség
    • Precíz, pontos strukturált személyiség

  • Előnyt jelent:

    • Felszámoló szervezetnél szerzett gyakorlat, FOKI ügyviteli rendszer ismerete.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XI. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben

  • Határidő

    2017-11-28

További információk

  • Megjegyzés:

    Kérem mindazokat, akiknek felkeltette érdeklődését egy új álláslehetőség, szíveskedjenek emailben elküldeni fényképpel ellátott, fizetési igényt is tartalmazó, szakmai önéletrajzukat a felszamoloasszisztens@gmail.com email címre.