Pozíció:Közbeszerzési tanácsadó, közbeszerzési referens

    Közbeszerzési tanácsadó, közbeszerzési referens
    munkakör

    Széles körű ügyfélkörrel rendelkező tanácsadó cég keres a közbeszerzés iránt érdeklődő pályakezdő, vagy minimum 1 éves közbeszerzési jogi gyakorlattal rendelkező munkatársat.

  • Feladatok:

    • Közbeszerzési eljárások előkészítése, teljes körű lebonyolítása ajánlatkérők képviseletében, közbeszerzési eljárási cselekményeken történő részvétel,
    • Közbeszerzési eljárások dokumentumainak (felhívások, dokumentációk, szerződéstervezetek, tájékoztatók, jegyzőkönyvek) elkészítése
    • Kapcsolattartás ajánlatkérőkkel,
    • Közbeszerzési eljárások dokumentumainak közbeszerzési-jogi utóellenőrzése

  • Elvárások:

    • Felsőfokú jogi végzettség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • „B” kategóriás jogosítvány
    • Elhivatottság, kitartás, megbízhatóság, terhelhetőség, stressz tűrő képesség, önálló és precíz munkavégzésre való alkalmasság
    • Jó tárgyalási-, és szervezőkészség, proaktivitás

  • Előnyt jelent:

    • a Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete és magabiztos alkalmazása
    • közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolításában és/vagy minőségbiztosításban szerzett gyakorlat

  • Amit kínálunk:

    • Fiatalos munkalégkör, barátságos munkakörnyezet, változatos feladatok
    • Lehetőség folyamatos szakmai fejlődésre és széleskörű szakmai tapasztalatok megszerzésére
    • Versenyképes fizetés
    • Csapatmunka, stabil szervezeti háttér
    • Jól megközelíthető iroda, igényes munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, Belváros

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Határidő

    2017-12-15

További információk

  • Megjegyzés:

    Pozíció területe(i):
    Jog / Közigazgatás
    Ügyvéd / Jogi tanácsadó / Jogtanácsos
    Közbeszerzési tanácsadó/közbeszerzési szakértő/közbeszerzési referens