Pozíció:ügyvédjelölt

    Elsősorban polgári, gazdasági és közbeszerzési jog területén tevékenykedő budapesti ügyvédi iroda az alábbi pozícióba munkatársat keres.

  • Feladatok:

    • Szerződések, beadványok, okiratok szerkesztése,
    • Közreműködés peres és peren kívüli eljárásokban,
    • Közbeszerzési eljárási cselekményeken való részvétel,
    • Közbeszerzési dokumentumok készítése, kapcsolódó ügyintézés,
    • Adminisztráció, ügyintézés, ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • Jogszabálykövetés és -kutatás;

  • Elvárások:

    • Legalább cum laude minősítésű jogi diploma,
    • Legfeljebb 1 éves gyakorlat,
    • Önálló munkavégzés, jó fogalmazó és kommunikációs készség, talpraesettség, precizitás, megbízhatóság, proaktivitás

  • Előnyt jelent:

    • Közbeszerzési eljárások bonyolításában szerzett bármilyen tapasztalat
    • Külföldön folytatott tanulmányok
    • Gyakornoki vagy korábbi ügyvédjelölti tapasztalat;
    • Saját gépjármű
    • Felsőfokú angol vagy német nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    • Változatos munka
    • Önálló munkavégzés
    • Gyakorlati tapasztalatszerzés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    E-mailben, motivációs levél és fényképes önéletrajz megküldésével, fizetési igény megjelölésével

  • Határidő

    2018-01-06