Pozíció:ügyvédjelölt

    Budapesti ügyvédi iroda, határozatlan időre ügyvédjelöltet keres

  • Feladatok:

    • Okiratok és beadványok előkészítése, megszerkesztése
    • Szerződések előkészítése
    • Peres és nemperes képviselet ellátása
    • Fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárások kezelése
    • Egyéb, klasszikus ügyvédi feladatkörbe tartozó tevékenységek

  • Elvárások:

    • Magas fokú problémamegoldó és önálló munkavégzésre való képesség, emellett csapatmunkára és együttműködésre való készség
    • Szakmai elhivatottság, nagyfokú munkabírás
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Határozott, magabiztos személyiség
    • Precíz, pontos munkavégzés
    • Szövegszerkesztő, táblázatkezelő és levelezőprogramok készségszintű ismerete

  • Előnyt jelent:

    • Angol nyelvtudás
    • Gépjármű/eszközlízing területen szerzett releváns tapasztalat
    • Ügyvédi irodában szerzett gyakornoki tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • Jelentős szakmai tapasztalat és tudásanyag
    • Hosszú távú karrierlehetőség
    • Folyamatos szakmai fejlődés
    • Fiatalos, dinamikus és modern munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Kizárólag e-mailben történő jelentkezést fogadunk el.

  • Határidő

    2017-12-20