Pozíció:ügyvédjelölt

  • Feladatok:

    • Beadványok, szerződések előkészítése, szerkesztése
    • Bírósági tárgyalásokon történő részvétel,
    • Ügyek kezelése, nyomonkövetése
    • Jogi háttéranyagok kutatása,jogszabályok értelmezése
    • Munkavégzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatokban történő közreműködés
    • Cégiratok szerkesztése
    • Ingatlanjogi szerződésekben való közreműködés

  • Elvárások:

    • Jogi diploma
    • Ügyvédi irodában szerzett gyakorlat, munkatapasztalat, határozott magabiztos fellépés
    • Jó kommunikációs készség
    • Önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség, alkalmazkodóképesség
    • Tudj és merj kérdezni, ha valamit nem tudsz
    • Angol nyelvtudás
    • Nagy munkabírás, terhelhetőség
    • Precizítás és megbízhatóság
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Jogtár alkalmazásának ismerete

  • Előnyt jelent:

    • Német nyelv, elektronikus eljárások (FMH, VH, e-perek) ismerete.

  • Amit kínálunk:

    • Szakmai tapasztalat és felügyelet
    • Segítőkész, tapasztalt kollégák
    • Tanulási, fejlődési lehetőség
    • Változatos feladatok,több területre is betekintést nyerhetsz és kipróbálhatod magad
    • Felkészítés a szakmára
    • Igényes irodai környezet és munkakörülmények
    • JÓ HANGULATÚ CSAPAT, TÁMOGATÓ KOLLÉGÁK

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél küldésével az office@mpk-partners.com e-mail címre

  • Határidő

    2018-02-12