Pozíció:ügyvédjelölt / ügyvéd

    XI. kerületi, magyar és multinacionális ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda magas szintű angol és/vagy német nyelvtudással és 1-2 éves gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet, illetve ügyvédet keres.

  • Feladatok:

    • jogi dokumentumok előkészítése
    • részvétel tárgyalásokon
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • jogszabálykutatás
    • ügyfelek peres és peren kívüli képviselete

  • Elvárások:

    • irodai és ügyviteli programok felhasználói szintű kezelése
    • magas szintű angol és/vagy német szakmai nyelvtudás
    • nagy munkabírás, elhivatottság
    • ambiciózus, kooperatív munkavégzés
    • önálló és csapatban történő munkavégzés
    • magas fokú precizitás

  • Előnyt jelent:

    • adatvédelmi jogi gyakorlat

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú munkalehetőség
    • szakmai fejlődés
    • önálló munkavégzés
    • színvonalas irodai környezet

  • Munkavégzés
    helye:

  • Munkaidő:

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet az allas@ban-karika.hu e-mail címre.
    Visszajelzést csak pozitív elbírálás esetén adunk.

  • Határidő

    2018-02-02