Pozíció:ügyvédjelölt

    Belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkatársat keres ügyvédjelölti feladatok betöltésére a polgári jog, büntetőjog és a társasági jog területén.

  • Feladatok:

    • szerződések, beadványok szerkesztése
    • hatósági ügyintézés
    • peres és nemperes eljárásokban történő képviselet
    • kapcsolattartás ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • megbízható számítógépes ismeretek
    • precíz munkavégzés, elhivatottság
    • elektronikus eljárások ismerete
    • angol nyelv legalább középfokú ismerete
    • határozottság, kedves és nyitott személyiség

  • Előnyt jelent:

    • más ügyvédi irodában végzett ügyvédjelölti tevékenység
    • angol nyelv magas szintű ismerete
    • ajánlólevél előző munkahelyről
    • kifejezetten szereti a kihívásokat

  • Amit kínálunk:

    • széleskörű szakmai tapasztalat megszerzése
    • lehetőség számos jogterület megismerésére
    • saját jogterületek és érdeklődés kialakításának a lehetősége
    • versenyképes fizetés a teljesítmény figyelembevételével
    • barátságos légkör
    • támogató környezet a folyamatos szakmai fejlődéshez

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest V. kerület

  • Munkaidő:

    teljes munkaidő

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    KML Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Kiss László ügyvéd

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Emailben fényképes önéletrajzzal.

  • Határidő

    2018-02-12

További információk

  • Megjegyzés:

    Fényképes önéletrajzokat kérjük, hogy a kiss.laszlo@kml.hu e-mail címre küldjék el.