Pozíció:ügyvédjelölt

    Hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező Budapest II. kerületi ügyvédi iroda polgári-gazdasági jogi érdeklődésű ügyvédjelöltet keres.

  • Feladatok:

    Klasszikus ügyvédjelölti feladatok, ami a mi Irodánkban nem csupán a „Ctrl+C” és „Ctrl+V” koptatását jelenti, hanem:

    • szerződések, peres beadványok, egyéb dokumentumok szerkesztését, véleményezését
    • képviselet ellátását peres, egyéb hatósági eljárásokban
    • kapcsolattartást ügyfeleinkkel, hivatalokkal

  • Elvárások:

    • Jogi diploma
    • Nem várjuk el, hogy mindent tudj, de azt igen, hogy figyelj és tanulj, hiszen csak így tudunk érdemi feladatokat rád bízni.
    • Nálunk a proaktivitás nemcsak egy szó, ezért szükség van arra, hogy a problémák megoldását kezdeményező hozzáállásoddal hatékonyan segítsd.
    • Bár csapatban gondolkodunk, a csapat sikeréhez nélkülözhetetlen a jó egyéni teljesítmény, ezért fontos, hogy képes legyél önállóan, a legjobb tudásod szerint megbirkózni a rád bízott feladatokkal.
    • Nem kérjük, hogy felsőfokú szakmai nyelvvizsgád legyen angolból, de ne ijedj meg attól, ha angolul kell válaszolnod egy e-mailre vagy telefonhívásra

  • Előnyt jelent:

    • Ha pályakezdő vagy
    • Ha ügyvédi irodát nemcsak kívülről láttál
    • Egyéb nyelvismeret (francia, német)

  • Amit kínálunk:

    • Fiatal csapat, kiváló munkahelyi légkör, érdekes ügyek
    • Polgári- és gazdasági jogon belül a lehetőségek tárházát nyitjuk meg előtted. Ha szereted a változatosságot és az igazi jogi munkára koncentrálnál az adminisztratív feladatok helyett, akkor itt az alkalom, hogy több területre is betekintést nyerj.
    • Örülünk annak, ha úgy döntesz, hogy továbbképzed magad és ebben számíthatsz a támogatásunkra.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Schmidt Richárd Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Székely Gábor

  • Cím:

    1027 Budapest, Margit körút 56.

  • Telefon:

    06 1 490 0949

  • Email:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2018-01-26