Pozíció:alkalmazott ügyvéd / ügyvédjelölt

    Budapest XIII. kerületi, elsősorban gazdasági és polgári joggal foglalkozó ügyvédi iroda alkalmazott ügyvédet, vagy ügyvédi irodai tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet keres.

  • Feladatok:

    • jogszabálykutatás és jogi állásfoglalások előkészítése polgári, gazdasági, munkajogi, illetve uniós jogi területen;
    • szerződések, okiratok, beadványok szerkesztése és kezelése;
    • peren kívüli és peres eljárásokban képviselet ellátása;
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás;
    • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

  • Elvárások:

    • jogi diploma (ügyvéd esetén jogi szakvizsga);
    • tapasztalat polgári-gazdasági jogi területen;
    • legalább középfokú angol és/vagy német nyelvismeret szóban és írásban;
    • megbízhatóság, precizitás;
    • talpraesettség, önállóság;
    • problémamegoldó képesség, konstruktív szemlélet és szorgalom;
    • lényeglátás, logikus jogi gondolkodás;
    • jó kommunikációs készségek, pozitív, nyitott személyiség;
    • felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, Jogkódex stb.).

  • Előnyt jelent:

    • az angol és a német nyelv együttes, szakmai szintű ismerete.

  • Amit kínálunk:

    • változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség;
    • szaknyelv használatának lehetősége;
    • versenyképes fizetés;
    • fiatal csapat.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Reiniger Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Makra-Homolay Dóra

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben, fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2018-01-25