Pozíció:végrehajtójelölt, végrehajtó-helyettes, adminisztrátor

    Dunakeszi végrehajtói irodába keresünk végrehajtójelölt, végrehajtó-helyettes és adminisztrátor munkakörbe kollégákat.

  • Feladatok:

    • Végrehajtási intézkedések előkészítése, illetve elvégzése.

  • Elvárások:

    • Megfelelés a Vht. szerinti feltételeknek.

  • Előnyt jelent:

    • Végrehajtási területen szerzett tapasztalat.
    • Jogász végzettség vagy jogi végzettség közeli megszerzése.

  • Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem.
    • 8 órás bejelentett, szakmai gyakorlatot igazoló állás.
    • Kiváló munkakörülmények és nyugodt légkör.

  • Munkavégzés
    helye:

    Dunakeszi

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Zoltán Hunor Csaba Végrehajtói Irodája

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Zsigó Beatrix Boglárka

  • Cím:

    2120 Dunakeszi, Iskola u.13. I emelet

  • Telefon:

    +36 30 7565085

  • Email:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2018-01-27

További információk

  • Megjegyzés:

    A jelentkezést és önéletrajzot emailben várjuk fizetési igény megjelöléssel.