Pozíció:TAPASZTALT NÉMETES ÜGYVÉDJELÖLT

    A WTS Klient cégcsoporttal együttműködő, gazdasági joggal foglalkozó, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező Szopkóné dr. Horváth Ildikó Ügyvédi Iroda keresi azt a TAPASZTALT NÉMETES ÜGYVÉDJELÖLTET aki egy több nyelvet beszélő csapat tagjaként szeretne haladni az ügyvéddé válás felé.

  • Feladatok:

    • ügyvédi irányítással okiratok, szerződések, megállapodások előkészítése és véleményezése magyar és német nyelven
    • cégiratok előkészítése magyar és német nyelven
    • jogi állásfoglalások előkészítése magyar és német nyelven
    • részfeladatok ellátása jogi átvilágításokban
    • jogi háttéranyag kutatása, jogi elemzések
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás magyar, magyar és német nyelven
    • a megbízások teljesítésével kapcsolatban fordítási feladatok ellátása

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség
    • kifogástalan német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
    • külföldi jogi tanulmányok német nyelvterületen vagy tapasztalat a német jogi szaknyelv használatában
    • legalább 1 éves ügyvédjelölti tapasztalat
    • Windows és MS Office magabiztos használata
    • jó kommunikációs készség és csapatmunkára való alkalmasság
    • kitartás, precizitás és kreativitás

  • Előnyt jelent:

    • kifogástalan angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Amit kínálunk:

    • változatos munka
    • színvonalas irodai környezet
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Szopkóné dr. Horváth Ildikó Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Bézi Krisztina

  • Cím:

    1143 Budapest, Stefánia út 101-103.

  • Telefon:

    06 1 887 3700

  • Fax:

    06 1 887 3799

  • Email:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2018-02-24