Pozíció:jogi asszisztens

    Az MSK cégcsoport a raklapos rakomány egységek és nagy kötegek csomagolási berendezéseinek és anyagáramlási technológiájának nemzetközi szinten vezető gyártói közé tartozik. 5 telephellyel és több mint 500 munkatárssal az MSK fejlesztést, gyártást és szervizt kínál - mindent egy kézből.
    Magyarország (Nyírbátor) gyáregységünk számára Önt keressük az alábbi pozícióra:

    Jogi asszisztens

  • Feladatok:

    • A Cégvezetés és a Tulajdonosok támogatási minden jogi témában, különösen nemzetközi szerződésekkel összefüggésben és személyzeti jogi ügyekben
    • Együttműködés az ügyvédi irodáinkkal speciális tényállások esetén
    • Jogszabályváltozások nyomon követése és konkrét, gyakorlati megközelítésű cselekvési javaslatok kidolgozása a Cégvezetés számára
    • Az MSK Hungary Bt. kereskedelmi és műszaki területeinek operatív munkájával összefüggő valamennyi jogi téma feldolgozása
    • Középtávon a középvezetés oszlopos tagjává válhat

  • Elvárások:

    • Közgazdász és jogi egyetemi végzettség
    • 2 - 4 éves releváns szakmai tapasztalat
    • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
    • Jó MS Office ismeretek
    • Önálló, innovatív és hatékony munkavégzés
    • Proaktivitás, gyors helyzetfelismerés
    • Priorizálás képessége, kiemelkedő szintű időmenedzsment
    • Felelősségteljes döntési képesség
    • Multikulturális munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • Nemzetközi karrierlehetőség
    • Egy olyan pozíció, amely igazodik a képességeihez és adottságaihoz
    • Aktív szerepvállalás és továbbfejlődési lehetőség
    • Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet
    • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt kulturális értékek
    • Teljesítményhez igazodó bérezés
    • Továbbképzéshez nyújtott támogatás

  • Munkavégzés
    helye:

    Nyírbátor

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük, adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is). Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen on-line a www.msk.hu – n keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

  • Határidő

    2018-03-21