Pozíció:ügyvédjelölt

    Polgári joggal, társasági joggal és közbeszerzésekkel foglalkozó Illés Levente Ügyvédi Iroda (székhely: 1136 Budapest, Tátra u. 6. I/6a.) ügyvédjelöltet keres februári-márciusi kezdéssel

  • Feladatok:

    • az ügyvédeknek segítségnyújtás,
    • kutatómunka,
    • adminisztratív feladatok ellátása és egyéb ügyintézés.
    • okiratok és beadványok szerkesztése
    • bíróságokkal, hatóságokkal kapcsolattartás, képviselet

  • Elvárások:

    • magabiztos Word és Excel használat,
    • terhelhetőség,
    • elhivatottság az ügyvédi pálya iránt,
    • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
    • problémamegoldó képesség.

  • Előnyt jelent:

    • közbeszerzési jogi érdeklődés,
    • ügyvédi irodában szerzett korábbi tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú együttműködés,
    • fejlődési lehetőség,
    • önálló, változatos munka,
    • lehetőség tárgyalásokon való részvételre.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Illés Levente Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Bálint Zsanett

  • Cím:

    1136 Budapest, Tátra utca 6. I. em. 6.a.

  • Telefon:

    +36 70 369-4840

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Jelentkezni a szakmai önéletrajz iroda@illesoffice.hu e-mail címre történő megküldésével lehet.

  • Határidő

    2018-02-28