Pozíció:jogi előadó

    Követeléskezeléssel foglalkozó Társaságunk bővülő csapatába ezúton keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba

    JOGI ELŐADÓ

  • Feladatok:

    • peres eljárások teljes körű ügyintézése, a szükséges beadványok előterjesztése az eljáró bíróságok felé, esetenként személyes képviselet ellátása a tárgyalásokon
    • nemperes eljárások (fizetési meghagyás, végrehajtás) ügyintézésében való részvétel, a közjegyzőktől, végrehajtóktól, bíróságoktól érkező megkeresések megválaszolása
    • ügyfél-megkeresések megválaszolása
    • panaszkezelés
    • követeléskezelés kapcsán felmerülő jogi kérdések megválaszolása
    • döntéshozatalhoz szükséges információk beszerzése, előkészítése és előterjesztése
    • követelések jogi úton történő érvényesíthetőségének vizsgálata
    • Pénzügyi Békéltető Testület előtt indult eljárásokban a szükséges beadványok előterjesztése, személyes képviselet ellátása a meghallgatásokon
    • nyilvántartások vezetése, riportok készítése, egyéb adminisztrációs teendők ellátása
    • együttműködés a társosztályokkal, jogi asszisztens kollégákkal, részükre jogi segítségnyújtás

  • Elvárások:

    • Jogi egyetemi végzettség
    • Legalább 1 éves releváns munkatapasztalat
    • Vonatkozó jogszabályok (Ptk., Pp., Vht.) alapos ismerete, alkalmazása a gyakorlatban
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
    • Jó fogalmazási készség
    • Gyakorlatias szemlélet
    • Határozott fellépés
    • Rugalmasság, terhelhetőség
    • Megbízhatóság
    • Lojalitás
    • Proaktív, sikerorientált személyiség

  • Előnyt jelent:

    • Azonnali munkakezdés

  • Amit kínálunk:

    • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
    • Hosszú távú, stabil munkahely
    • Fiatal, dinamikus csapat
    • Jól felszerelt, modern irodai környezet
    • Versenyképes fizetés
    • Szakvizsgához szükséges joggyakorlati idő igazolása

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a hr@reg-finance.hu e-mail címre

  • Határidő

    2018-03-09